5 padomi vīriešiem, kā uzlabot savu stilu, izmantojot apavus

 

vīriešu apaviInternetā ir atrodams milzīgs skaits rakstu, kas sniedz padomus par to, kā labāk izvēlēties apavus, kā tos kombinēt ar apģērbiem utt. Ir veiktas arī dažādas aptaujas, kurās noskaidrots sieviešu un vīriešu viedoklis par to, kāda ir apavu nozīme pirmā iespaida radīšanā.

Kā izrādās, 70% cilvēku uzskata, ka apaviem nudien ir svarīga loma patīkama iespaida veidošanā. Tāpēc, nav svarīgi, vai tu dodies uz randiņu, darbu, skolu vai kur citur – ir laiks sākt ieguldīt laiku un naudu savu apavu plaukta uzlabošanā.

Brīvā laika un ikdienas apavi

Ir grūti iedomāties kādu vīrieti, kuram mājās nebūtu vismaz viens pāris mīkstu un ērtu brīvā laika apavu. Pats vienkāršākais modelis, ar kuru nav iespējams kļūdīties, ir vīriešu apavi baltā krāsā. Tās var nebūt kedas, bet slēgti, viegli apavi pastaigām un dārza ballītēm ar draugiem. Protams, šāda krāsa prasa atbilstošu kopšanu.

Labā ziņa ir tā, ka brīvā laika apavus iespējams kombinēt ar dažādiem apģērbiem – gan formāliem, gan neformāliem. Un, papildus tam, tu jutīsies ērti un brīvi.

Skriešanas apavi

Priecē tas, ka pasaulē arvien vairāk cilvēku sāk nodarboties ar sportiskajām aktivitātēm, tajā skaitā skriešanu. Viņi piedalās maratonos un skriešanu padara par savu hobiju. Taču, lai ar šo aktivitāti nodarbotos, ir nepieciešami kvalitatīvi sporta apavi.

Īpaša nozīme ir tam, cik ērti jūties, kad apavi ir kājās. Pamatnei ir jābūt pietiekami mīkstai, lai samazinātu spiedienu un slodzi uz ceļgaliem skriešanas laikā. Labus modeļus atradīsi “Nike”, “Adidas” un citu ražotāju piedāvājumā.

Formālie apavi

Oksforda stila apavi ir tie, kurus izvēloties, vīrieši nekad nekļūdīsies, jo ir klasiska vērtība. Šādas kurpes parasti kombinē ar uzvalkiem un smokingiem. Taču, ja kombinēsi oksforda stila apavus ar džinsiem, uzreiz iegūsi klasisku izskatu. Līdzīgi, taču ne tik dārgi ir derbi stila apavi.

Savukārt brogi ir ļoti izplatīti vīriešu apavi, kas izceļas ar dekoratīviem caurumiņiem, krāsu pārejām utt. Viegli kombinēt ar krekliem, biksēm, džinsiem utt.

Sandales

Ne visi vīrieši atļaujas nēsāt sandales, kā arī ne vienmēr tie, kas to dara, izvēlas pareizos modeļus un apģērbus, ar ko tās kombinēt. Pirmais likums, kas ir zināms teju ikvienam – nenēsāt sandales kopā ar zeķēm! Sandales ir piemērotas ļoti siltām vasaras dienām. Tās var kombinēt ar šortiem, t-kreklu, kā arī elegantu pulksteni.

Zābaki

Ja sandales, piemēram, ir tikai vasarai, tad zābakus iespējams nēsāt ne tikai ziemā, bet arī pavasarī un rudenī. Zābaki ir klasisks elements, kuram jābūt ikviena vīrieša garderobē. Turklāt, uzvelkot labus zābakus, tu izskatīsies elegantāk un pārliecinošāk. Zābakus var kombinēt ar dažādiem apģērbiem, it īpaši mēteli, kas kopš veidos lielisku tēlu.

Un kurš ir mīļākais pāris tavā apavu plauktā?