7 padomi, kā ietaupīt naudu, iegādājoties apģērbu

kredīts internetāApģērbs ir mūsu ikdiena. To iegādē ir jābūt gudriem, jo apģērbu valkājam ilgāk nekā vienu dienu, it īpaši tas attiecas uz sezonas drēbēm, ja vēlamies, lai tās pilda pilnvērtīgu savu funkciju un kalpo ilgi. Šajā rakstā apkopojām septiņus padomus, kā ietaupīt naudu iegādājoties apģērbu.

Izpārdošanas

Izpārdošanas mēdz būt diezgan bieži, daudzos veikalos tās ir pat katru mēnesi, bet dažādām preču grupām. Ja vēlies ietaupīt naudu, tad vai nu izvairies no šiem veikaliem ikdienā tajos neejot vai ieslēdz ļoti veselīgu saprāta balsi, kas neļaus pirkt visas preces, kurām ir akcija.

Pērc drēbes, kas der

Daudzi cilvēki, kas mīl tērēt naudu, bieži vien apģērbu piemērīšanā sevi cenšas apmānīt, kad apģērbs tomēr nepieguļ augumam perfekti. Ja tas ir par lielu, nemāni sevi, ka iesi pie šuvēja- visdrīzāk tas nenotiks nekad. Tieši tāpat arī, ja apģērbs Tev ir par mazu, nepērc to kā motivāciju notievēt tikai tāpēc, ka apģērbs izskatās lieliski uz pakaramā- arī tas diez vai notiks šādu motivācijas mērķu vadīts.

Labas kvalitātes apģērbi un apavi

Lai nebūtu bieži jāmaina apģērbs un apavi, pērc tos labas kvalitātes, lai tie ilgi kalpotu.

Kombinēšanas iespējas

Kombinēt apģērbus daudziem sanāk izcili organiski, bet daudziem tas sagādā raizes un skapja saturs ir pārbāzts ar daudziem apģērbiem, kas netiek vilkti. Pērc tikai tādus apģērbus, kurus vari sakombinēt ar citiem jau esošajiem apģērbiem. Ja tā ir kleita, ko pērc, tad pārdomā, vai Tev skapī būs piemērota jaciņa, ko pievilkt, ja nē, tad varbūt meklē kleitu, kas ļoti labi saskanēs ar jau esošajām jaciņām?

Sezona vai nesezona

Pirkt lietas nesezonā vienmēr ir lētāk, tomēr domā arī uz priekšu- vai nebūs tā, ka pienākot jaunajai sezonai nopirktais apģērba gabals Tev vairs nepatiks, jo nav modē, vai tas būs savu gadalaiku tā nostāvējis, ka vēlāk vairāk nemaz Tevi nesimpatizēs.

Pirkums ilgtermiņā

Ja pērc kādu lielāku vai dārgāku apģērba gabalu, tad iesakām patiesi rūpīgi pārdomāt pirkumu balstoties uz augstāk minētajiem punktiem. Gadījumā, ja esi ieplānojis nopirkt ādas zābakus vai siltus apavus rudens/ziemas sezonai, kas varētu Tev kalpot vairākus gadus, tad zini, ka ir vērts ieguldīt vairāk finanses.

Ja zini, ka pirkums ir tā vērts un cena pieņemama, tomēr uz attiecīgo brīdi neesi plānojis pirkumu, tad izskati atbildīgi iespēju paņemt kredītu internetā. Kredīts internetā ir arī patēriņa kredīts, kura aizdevumu vari atmaksāt pa daļām vienādos maksājumos, tādejādi atļaujoties iegādāties lietu, kas kalpos ilgi un kvalitatīvi.

Second hand

Mūsdienās ir ļoti daudz second hand veikali, kuros cilvēki atrod lieliskas pērles, turklāt par daudz zemāku cenu, nekā lielajos brendu veikalos. Uzzini, kur Tavā pilsētā ir šīs pērļu krātuves un dodies izlūkos!