Aktīva dzīvesveida pielāgošana ierobežotam budžetam

kredītlīnijaVai nebūtu jauki, ja ikviens no mums varētu atļauties savās mājās iekārtot atsevišķu telpu kā personīgo sporta zāli? Vai arī noalgot personīgo treneri, kas palīdzēs sasniegt mūsu fitnesa mērķus?

Diemžēl ne visiem no mums ir pietiekami daudz naudas šādiem izdevumiem, taču, par laimi, mūsdienās ir pieejamas dažādas alternatīvas, kas ļauj mums uzturēt sevi formā arī tad, ja tas jādara, izmantojot ierobežotu budžetu.


            Bezmaksas video pamācības

Youtube ir tūkstošiem dažādu treniņu video, kas detalizētā un vienkāršā veidā ļauj mums veikt mājas apstākļos vairāku intensitātes līmeņu vingrinājumus. Šeit sev piemērotas pamācības atradīs gan tie, kam interesē joga un stiepšanās vingrinājumi, gan arī tie, kas meklē padomus, kā palielināt muskuļu masu un nodarboties ar kardio vingrinājumiem.

Tomēr, ja tikko sāc nodarboties ar sportu, sākumā ieteicams konsultēties ar speciālistu un ārstu, kas ieteiks Tavam veselības stāvoklim un sagatavotībai atbilstošākos treniņu plānus.

            Lietots sporta inventārs

Atsevišķu vingrinājumu izpildīšanai un dažādu ķermeņa daļu trenēšanai var būt nepieciešams inventārs, sākot ar trenažieriem, beidzot ar svaru stieņiem, bumbām un citiem piederumiem.

Ja Tu vēlies savā mājoklī izveidot mazo sporta zāli, apsver domu par lietota inventāra iegādi, kas maksās krietni mazāk nekā jauni trenažieri un citas sporta preces. Un atceries, ka, atrodot labu piedāvājumu, iegādāties vēlamos piederumus var palīdzēt kredītlīnija, ko pēc tam ērtā veidā vari pakāpeniski atmaksāt.

            Sportošana ārpus telpām

Nodarbošanās ar sportiskām aktivitātēm brīvā dabā ir lieliska vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, tāpēc, ka mums nav jātērē nauda, lai uzlabotu savu veselību.

Tu vari skriet pa ielu, meža taku vai lauku ceļu, un nav nepieciešamības doties uz sporta zāli un maksāt naudu par tās apmeklējumu. Turklāt ārpus telpām iespējams nodarboties ne tikai ar skriešanu, bet daudzām citām fiziskām aktivitātēm, piemēram, peldēšanu, iešanu pārgājienos un, protams, dažādiem grupu sporta veidiem.

Zīmolu sporta apģērbs ir pārvērtēts

Mūsdienās bieži redzam to, ka tiek reklamēti dažādi populāru brendu sporta apģērbi, kurus iesaka izvēlēties ikvienam, kas vēlas nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. Tomēr, ja patiešām gribi sportot, derēs arī lētāki apģērbi, jo svarīgākais ir tas, ko dara Tavs ķermenis, nevis kā Tu izskaties.