ALUMĪNIJA UN PLASTMASAS LOGU IERĪKOŠANA

Vai esat redzējuši kādu māju, kurai nav logu? Protams, ka nē, tādēļ ir svarīgi jebkurai ēkai atrast piemērotāko risinājumu logu instalācijai gan formas, gan materiālu ziņā. Dzīvojot 21.gadsimtā ir daudz un dažādu risinājumu tam, kā iebūvēt logus, gan formu un izmēru, gan materiālu ziņā.

Mūsdienās klienti izvēlas izmantot dažāda tipa risinājumus logu instalācijai savās mājās. Logi tiek iedalīti trīs lielās kategorijās – alumīnija logi, koka logi un pvc jeb plastmasas logi. Ja logi tiek iebūvēti pareizi, tad tiek nodrošināta skaņas un siltuma izolācija, pareiza ventilācija, veselīga vide un arī vizuālais baudījums.

Uzzini vairāk – http://logunams.lv/palodzes/

PLASTMASAS LOGU ĪPAŠĪBAS.
Plastmasas logi, kas tiek dēvēti arī par PVC logiem, ir viena no populārākajām izvēlēm klientu vidū. PVC logu popularitāte Latvijā ir relatīvi jauna izvēle, tos būvniecībā izmanto vien aptuveni 20 gadus, taču tā ir kļuvusi par populārāko izvēli starp klientiem un redzama teju katrā mājoklī. Šos logus ir iespējams izgatavot dažādās formās un izmēros, var variēt ar furnitūru, ērtākai to lietošanai, un visādi citādi izveidot atbilstošu klienta vēlmēm un vajadzībām. Liela loma ir arī piemērotai un atbilstošai furnitūrai.

KOKA LOGI KĀ RISINĀJUMS TELPU IERĪKOŠANĀ.
Dzīvojot laikā, kad daudzi savos mājokļos izvēlas ierīkot plastmasas logus, ir maldīgi uzskatīt, ka koka logi ir palikuši aizmirsti un nenovērtēti. Kā viens no galvenajiem argumentiem plastmasas logu funkcionalitātei kalpo augstās skaņas un siltuma izolācijas funkcijas, taču koka logiem, kas gadsimtiem ilgi ir kalpojuši jebkurā celtnē pasaulē, mūsdienās ir pieejami ne par matu sliktāki. Tie ir pieejam dažādās formās un izmēros, kā arī funkciju ziņā nebūt neatpaliek no PVC vai alumīnija logiem, turklāt, nevar nepieminēt plašo krāsu gammu, kādā ir iespējams logus nokrāsot!

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES ALUMĪNIJA LOGUS?
Arī alumīnija logi mēdz būt bieža klientu izvēle. Ungunsizturība, augsts skaņas un siltuma izolācijas līmenis ir trīs galvenie iemesli, kādēļ klienti dod priekšroku šī materiāla logiem. Par spīti savam plānumam, tie kalpos gadiem ilgi.