Apmācība autoskolā Mustangs – skarbā realitāte

apmācība autoskola Mustangs

Vai var uzticēties autoskolu izmantotajām akcijām, kas vilina izmantot dažādas cenu atlaides? Skatoties nozares pētījumu autoskolas.com, iespējams saprast, kuras ir godprātīgas un uzticamas autoskolas. Autoskolas.com ir neatkarīgs un nozīmīgs pētījums par Latvijā esošajām braukšanas mācību iestādēm. TOPa mērķis ir pastiprināt un veicināt vispārējo auto apmācības nozares attīstību veselīgā un konkurējošā vidē, paceļot to augstākā līmenī, lai padarītu to maksimāli līdzvērtīgu augstāko mācību iestāžu standartiem, atklājot Latvijas TOP 5 un Anti Top 5.

Viss, kas no autoskolas Mustangs ir palicis, ir tās atpazīstamais vārds

Apmācība autoskola Mustangs realitātē neatbilst solījumiem. Diemžēl, autoskola, kas reiz bija tik spēcīga, ir kļuvusi par krāpniecisku mārketinga aktivitāšu ražotāju un 2016.gadā ieguvusi 1.vietu nozares Anti TOP 5. Lai apjaustu reālo situāciju, izmantota informācija, kas ir pieejama autoskolas mājas lapā, CSDD statistikas datos, sociālajos tīklos un sūdzību portālā.

Bez izaugsmes un ilgtermiņa redzējuma

Autoskola Mustangs nedomā par izaugsmi ilgtermiņā, ko apliecina klusums digitālās izaugsmes ziņā. Pēdējo gadu laikā mājas lapā nav bijušas pārmaiņas un lapa nav kļuvusi lietotājiem draudzīga. Tā vietā, lai pievērstos apmācības kvalitātes uzlabošanai, Mustangs ir pievērsies pie visdažādākajām Facebook akcijām, ar kurām piesaistīt kursantu pie autoskolas.

Maldinošas mārketinga aktivitātes

Skatoties Facebook aktivitātes var novērot, ka Mustangs dzēš nevēlamus komentārus, kā arī bloķē personas, kas izteikušas negatīvus komentārus, kas liecina par neieklausīšanos potenciālajos un esošajos klientos. Kursanti tiek piesaistīti ar dāvanu kartēm 10 braukšanas nodarbībām. Diemžēl, patiesībā instruktori, kuriem jāatgūst “uzdāvinātās” nodarbības. Vēlas atgūt, līdz ar to topošajam braucējam jāiztērē vairāk naudas.

Daži fakti par autoskolu Mustangs

  • Mācoties Mustangā, pastāv 8% risks, ka būs jāmaksā 10.15 € par atkārtotu eksāmenu;
  • Skatoties CSDD statistikas rādītājus, autoskola Mustangs ir nedaudz zem nozares vidējā līmeņa (85%). Nozares vidējais līmenis teorijas eksāmenā ir 87,8%;

CSDD B kategorijas braukšanas eksāmena statistika ir tikpat bēdīga – rezultāts ir nedaudz zem nozares vidējā līmeņa (38,5%). Nozares vidējais līmenis B kategorijas braukšanas eksāmenā ir 41%;

  • Kursantu atsauksmes nav autorizētas, kas liek apšaubīt atsauksmju patiesumu;
  • “Uzķeroties” uz autoskolas Mustangs dāvanu karti, topošais vadītājs tiek maldināts, jo autoskolas līguma noslēgšanas brīdī piesaista kursantu autoskolai. Tas ir pretrunā ar kursantu likumīgo izvēles brīvību.