Ātrie kredīti internetā – kā aizņemties atbildīgi?

ātrie kredīti internetāTas, ka neplānoti tēriņi ir daļa no ikdienas, nav nekas neparasts. Tādēļ daudzi veido uzkrājumus, lai tos iztērētu tad, kad tas visvairāk nepieciešams. Tomēr šī stratēģija ne vienmēr strādā teicami – mēdz būt situācijas, kad vajadzīgo līdzekļu tik un tā pietrūkst. Tādā gadījumā par risinājumu var kļūt aizdevums, ko salīdzinoši vienkārši noformēt internetā.

Ātrie kredīti internetā ir iespēja vajadzīgo naudas summu saņemt vien dažu minūšu laikā – bez ķīlas un galvojuma. Tomēr, lai gan varētu šķist, ka tas ir ērts veids, kā tikt pie naudas, nevajadzētu aizmirst, ka pēc noteiktā termiņa tā būs jāatdod.Tādēļ pirms kredīta noformēšanas vienmēr jābūt pārliecinātam par savu maksātspēju.Svarīgi atcerēties, ka ātrais kredīts paredzēts neplānotu izdevumu segšanai, kad nav citu iespēju. To nevajadzētu izmantot:

 • Citu parādsaistību segšanai;
 • Spontānu pirkumu veikšanai;
 • Nepārdomātu ideju īstenošanai

Nepamatota aizņemšanās var radīt nopietnus finansiālus sarežģījumus nākotnē.

Svarīgākie faktori aizdevuma izvēlē

Šobrīd, kad aizdevēju piedāvājums ir gana plašs, svarīgi veltīt laiku tam, lai izvērtētu vairākus variantus. Tas palīdzēs pieņemt lēmumu. Iepazīstoties ar piedāvājumiem, uzmanību vajadzētu vērst uz tādiem faktoriem kā:

 • Pieejamā aizdevuma summa;
 • Atmaksas termiņš;
 • Procentu likme;
 • Citi aizņemšanās nosacījumi;
 • Aizdevēja uzticamība un citu kredītņēmēju atsauksmes

Tikai tad, kad esi iepazinies ar visiem noteikumiem, vari pareizi spriest par konkrēto aizdevumu un izdarīt nepieciešamos secinājumus, lai izdarītu izvēli.

Aizdevumi lieliem un maziem dzīves plāniem

Viens no variantiem, ja vēlies aizņemties, ir FerratumBank, kas Latvijā darbojas jau no 2007. gada. Šajā laikā aizdevējs iemantojis daudzu kredītņēmēju uzticību. Aizdevēja piedāvājumā gan īstermiņa, gan ilgtermiņa aizdevumi –

 • Īstermiņa aizdevums līdz 400 eiro apmērā. Jāņem vērā – noformējot kredītu pirmo reizi, tas pieejams 350 eiro apmērā. Turklāt – jaunie klienti aizdevumu saņem bez procentiem. Tas nozīmē, ka pēc noteiktā termiņa beigām jāatdod tikai kredīta pamatsumma. Īstermiņa aizdevums jāatmaksā 30 dienu laikā;
 • Patēriņa kredīts lielākiem dzīves plāniem. Maksimālā aizdevuma summa ir 1500 eiro, kas jāatmaksā laika posmā no 6 līdz 12 mēnešiem;
 • Kredītlimits ar iespēju izmantot visu piešķirto summu uzreiz vai arī izņemt to pa daļām. Aizdevēja jaunie klienti var pretendēt uz 1000 eiro lielu kredītlimitu. Aizņemoties atkārtoti, summa pieaug līdz 1200 eiro. Jāatzīmē – pirmās 30 dienas kredītlimitu var izmantot bez komisijas maksas. Tas nozīmē – ja izņemto summu atdosi 30 dienu laikā, tai netiks aprēķināti procenti

 

Kā pieteikties aizdevumam?

Kad esi izvērtējis visus iespējamos riskus un izvēlējies piemērotāko risinājumu, vari pieteikties aizdevumam. Lai to izdarītu, vajadzīgs dators ar interneta pieslēgumu, e-pasts, mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijā strādājošām bankām.

Reģistrējies aizdevēja mājaslapā, norādot visu nepieciešamo informāciju. Lai pabeigtu reģistrāciju, uz aizdevēja bankas kontu jāpārskaita 0,01 eiro. Tas vajadzīgs, lai aizdevējs pārliecinātos par norādīto personas datu, tostarp bankas konta, precizitāti. Pēc veiksmīgas reģistrācijas un pieteikuma nosūtīšanas gaidi lēmumu par aizdevuma piešķiršanu. Ja tas būs pozitīvs, naudu savā bankas kontā saņemsi jau pavisam drīz. Tomēr, lai pārskaitījums notiktu pēc iespējas ātrāk, pārliecinies, ka tas notiks vienas bankas ietvaros.

Ātrie kredīti internetā var palīdzēt dažādās situācijās, taču pirms kredīta noformēšanas svarīgi iepazīties ar visiem līguma nosacījumiem un aizņemties atbildīgi, rūpīgi izvērtējot savu maksātspēju!