Baudiet labsajūtu ar kvalitatīviem logiem

Uzmanīgi piemeklēti un pareizi iebūvēti logi ikvienam nodrošinās labākas izjūtas telpā, pietam būs iespēja ieekonomēt savu naudu. Visiem piedāvātā logu montāža principā paredzēta precīzai drošības sistēmas uzstādīšanai, apkārtējās skaņas izolācijas garantēšanai utt.

Logu ražotājs ikvienam piedāvā īpašus risinājumus, lai vasarā nebūtu tik karsti, bez ziemā – vēsi. Katrs no pasūtījumiem ir tiešām unikāls un izraudzītie logi tiek sagatavoti katram klientam individuāli. Kā lielisks piemērs kādai īpašai klienta vēlmei noteikti varētu būt logu sākotnēja apstrādāšana ar līdzekli, kas atvaira dažādus netīrumus, lai to kopšana būtu daudz vieglāka. Uzzini vairāk te!

Kuri logi pielāgoti Jums?

Klientiem tiek garantētas lielas logu izvēles iespējas, lai visi ieguldītie līdzekļi un protams laiks attaisnotu visas cerības. Konkrēti plastikāta logi noteikti spēs iederēties gan vienkāršu māju un vasarnīcu, gan uzņēmumu ēku kopējā dizainā. Lai klienti varētu izbaudīt visu, ko vien piedāvā PVC tipa logi, tos atļauts pasūtīt sev piemērotā izmērā, tāpat var pielāgot krāsas utt. Visvairāk komfortu var baudīt, ja tiek iemontēti pakešu logi, kas garantē patīkamu istabas temperatūru neatkarīgi no laikasptākļiem. Jumta logi arī var tikt pasūtīti atšķirīgos stilos un izmēros, tāpēc būs kas piemērots gan mūsdienīgām, gan vecāka veida privātmājām. Papildus jau visam minētajam iespējams pasūtīt tonētus vai matētus logu stiklus, kā arī iebūvēt speciālu drošību bērniem.

Krāšņas detaļas Jūsu logiem

Iepazīstoties ar visu piedāvāto informāciju, katrs klients acumirklī saprot, ka pasūtījums jebkuros apstākļos ir tiešām unikāls un balstīts uz konkrētām prasībām. Stila ziņā katrs var izraudzīties sev piemērotas logu rāmju krāsas, konkrētus apdares veidus, radot ideālo dizainu. Lai radītu patiešām unikālu un tikai sev piemērotu dizainu, varat izvēlēties loga iekšpusei un ārpusei dažādus toņus. Palodzes jāpielāgo visam, ko būsiet izraudzījies sākumā, tāpēc to piedāvātais klāsts ir tik bagātīgs. Skārda, masīvkoka vai PVC tipa stilizētās palodzes – izvēles iespējas ir nepārspējamas, tāpēc Jūs varat iegūt vislabāko nokrāsu un materiālu.