Disku valcēšana riepu centrā

Auto riepas izvēlēties nav tik vienkārši, tāpēc izmantojiet profesionāļu palīdzību. Jaunas riepas nodrošina ne vien lielāku drošību, bet arī daudz mazāku gaisa piesārņojumu. Riepu maiņa ir nozīmīgs uzdevums, tāpēc droši varēsiet to uzticēt profesionāļiem, kuri savu darbu izdarīs tiešām ātri.

Turpretim disku valcēšana nepieciešama reizēs, kad tie ieliekti, jo dažādas deformācijas var ļoti būtiski iespaidot sākotnējo braukšanas komfortu. Mūsdienīgais riepu centrs vienmēr rūpējas par katru sīkāko detaļu, tādēļ piedāvātais disku remonts ietver arī krāsošanu, slīpēšanu un daudz ko citu, tādēļ tie vienmēr izskatīsies kā jauni. Riepas vienmēr jāpielāgo ne tikai auto tipam, bet arī klienta iespējām, tāpēc riepu serviss piedāvā arī ļoti ekonomiskus variantus.

Ieskaties šeit- http://mmkserviss.lv/riepu-abc/

M+S riepas – izdevīgākais variants

Vissezonas riepas pielāgotas dažādiem laikapstākļiem, tāpēc tās var izmantot visa gada garumā. Taču servisa speciālisti šīs īpašās M+S auto riepas iesaka tikai tiem, kas ziemā reti brauc ar auto. Tas ir saistīts ar to, ka visas pārējās ziemas riepas tomēr būs veiktspējīgākas ne tikai uz sniega, bet arī apledojuša ceļa. Daudziem ļoti iecienītās Dayton un protams Sailun riepas ir iespējams pasūtīt par draudzīgām cenām, tādēļ tiek speciāli rīkota ziemas riepu izpārdošana. Tieši tāpat iespējams aplūkot un izvēlēties visas Falken vai populārākās Hankook ražotāju riepas, kas augstu novērtētas visā pasaulē. Jāpievērš uzmanību arī lietām, kā riepu veiktspēja, ātruma indekss utt., vienīgi tā Jūs atradīsiet piemērotu variantu.

Vasaras riepas Jūsu automašīnai

Visas vasaras riepas pielāgotas patīkamai braukšanai pa sausiem ceļiem, pietam tās spēj nodrošināt daudz labāku saķeri ar ceļa segumu akvaplanēšanas gadījumos. Katrā gadījumā riepas tiek īpaši pielāgotas šosejām, lauku ceļiem utt., tāpēc Jums jāmeklē sev atbilstošākais riepu komplekts. Kvalitatīvas Kumho riepas ir iespējams iegādāties ļoti izdevīgi, pietam tās nepārtraukti garantē ļoti augstu veiktspēju uz mitriem ceļiem. Kvalitatīvas budžeta klases Antares ražotāja riepas nodrošinās nepieciešamo komfortu un nodrošinās stabilitāti pat uz nelīdzena ceļa seguma. Ja vēlaties iespējami ilgāk lietot konkrētās riepas, ir ieteicams pēc aptuveni 8000 km liela nobraukuma priekšējās riepas samainīt ar aizmugurē esošajām.