GRĪDAS SEGUMI UN REMONTS VANNAS ISTABĀ

duškabīnesNekad nav vajadzīgs žēlot naudu augstas klases celtniecības un apdares materiālu iegādei. Pērkot materiālus remontam, it īpaši tādās telpās kā vannas istaba, vajadzīgs iegādāties elpojošus, taču arī mitrumu necaurlaidīgus materiālus, lai neveidotos pelējums un sēnītes.

Darbu gaitas izplānošana ir noteicošais solis uz raitu darbu norisi un kvalitatīvu rezultātu. Apjomīgs remonts prasa visu mēbeļu un sienu un grīdas segumu noārdīšanu no telpas, lai to var pienācīgi sagatavot jaunajām pārvērtībām.

Raitākai darbu gaitai, ieteikums savlaicīgi paredzēt kas tiks darīts, kur būs pirkti materiāli un mēbeles. Ja runa par grīdas segumiem vannasistabās, tad flīzes bez šaubām ir optimālākais risinājums, tai skaitā, tās var atrast pieskaņotas ikvienai gaumei un interjēram. Tās ir parocīgi kopt un ir mitrumizturīgas, tādējādi tās, visbiežāk, lieto arī kā sienas apdares materiālu.

GRĪDAS IEKLĀJAMIE MATERIĀLI VANNASISTABĀ

Apdares kā arī remontdarbiem nepieciešamo preču izvēle veikalos ir ārkārtīgi ievērojams. Veikalos atrodamie konsultanti nenoliedzami atvieglos. Ja plānojat ieklāt jaunu grīdu segumu vannas istabā, tad obligāti izvēlaties flīzes.

Dizains un materiāli, no kā flīzes tiek veidotas, pašlaik ir ārkārtīgi daudz un dažādi. Modē nāk atpakaļ pat linolejs, tādēļ arī to var apsvērt kā opciju grīdas segumam vannas istabā. Pašlaik atrodami plaša vizuālā noformējuma linoleji, kuri nemaz neliek interjerām izskatīties lētam un vienmuļam.

Šis grīdas segums var būt pat vēl praktiskāks kā arī vieglāk kopjams, kā flīzes. Pats labākais būs tas, ka pašlaik veikalu klāsts ir tik plašs, ka ir opcja uziet risinājumu jebkuram budžeta lielumam un tehniskajiem variantiem.

KĀ MEKLĒT DUŠAS KABĪNI?

Pēc remontdarbu beigām iesākas interesantākā daļa – telpas labiekārtošana. Mūsdienās duškabīnes ir nopērkamas daudz un vairākos dizainos un pat funkcijās. Tostarp vannu ir opcja transformēt par dušu, ierīkojot specializētas aizvelkamas durvis. dušas kabīņu cenas ir tik pat dažādas kā pašas duškabīnes kā arī nemaz nemaksā dārgi.

Pirms iešanas uz veikalu, ieteikums saprast, ko īsti vēlaties vannasistabā iebūvēt – dušas kabīni ar parasto dušu, ūdens masāžas dušas kabīni vai arī vienkārši vannas sienā iemontējamu paneli un aizvelkamas durvis. Cenas starpība nemaz nav tik milzīga – sākot no apmēram 100 eiro, kas uz kopējā darbu ieguldījuma fona nav nebūt tik daudz.