Iegūstiet labsajūtu ar jauniem logiem

Profesionāli iebūvētie logi noteikti klientiem garantē siltumenerģijas ietaupīšanu, tieši tāpēc Jūsu ikmēneša izdevumi būs mazāki. Cilvēkiem svarīga arī skaņu izolācija, drošības sajūta un citas detaļas, tāpēc būtu jāizvēlas profesionāļu veiktā montāža.

Efektīvākie risinājumi noteikti palīdzēs saglabāt patīkamu temperatūru konkrētajā telpā gan ziemas, gan vasaras periodā. Visi kvalitatīvie logi tiek gatavoti pēc katra individuāla pieprasījuma, tādēļ ikviens var pieprasīt tās nianses, kas nepieciešamas. Bonuss šādam nosacījumam ir tas, ka Jūs varat pasūtīt īpašus logus, kas visu laiku atgrūdīs dažādus netīrumus vai kā savādāk atvieglos to ierasto kopšanu. Katru reizi tiek izmantotas speciālas montāžas lentes, lai logu ailēs nerastos pelējums, gar malām nepūstu vējš utt.

Kādi logi pielāgoti Jums?

Pieejamie logi varianti ir daudzveidīgi, jo logu montāža ir ilgtermiņa ieguldījums, tādēļ klienti vienmēr vēlas saņemt vislabāko. Konkrēti plastikāta logi noteikti spēs iederēties gan dažāda veida māju un privāto vasarnīcu, gan uzņēmumu ēku dizainā. Piedāvājumā esošie PVC logi tiks piemēroti Jūsu vajadzībām – iespējams izvēlēties vajadzīgo krāsu, izmērus un to dalījumu katrai telpai. Vislielāko komfortu ir iespējams baudīt, ja tiek izvēlēti 3-kāršā stikla pakešu logi, kas uzreiz garantē nepieciešamo mājokļa temperatūru neatkarīgi no gadalaika. Jumta logi bez šaubām būs lieliski piemēroti lielākām ēkām vai arī pavisam nelielām dārza mājiņām – svarīgākais piemeklēt sev piemērotu stilu. Tomēr plusā tam visam iespējams izvēlēties matētus vai tonētus logu stiklus, kā arī iebūvēt speciālu drošību bērniem.

Logu rāmji katra gaumei

Ikviens būs jau apzinājies, ka iespējams pieskaņot katru sīkāko loga detaļu tieši savām vajadzībām un gaumei. No sākuma nepieciešams aplūkot logu krāsu un cenu tabulu, lai vēlāk būtu vieglāk izlemt, kādi konkrēti būs šie logi. Apsverot savas reālās iespējas un gaumi, Jūs varat izveidot vienu loga pusi, piem., baltu, bet otru – kā koka imitāciju utt.. Protams, ka palodzes ir būtiskas pilnīgi vienmēr, tāpēc jāpievērš savu uzmanību tam, kādai tai vajadzētu būt attiecīgajā telpā. Plašajā piedāvājumā ir iespējams aplūkot vienkāršas PVC, kā arī dažādu citu izejmateriālu palodzes logiem.