Interesē auto līzings? Ieskaties!

Jauns auto spēj iepriecināt daudzu cilvēku sirdis,taču ne vienmēr pietiek līdzekļu, lai uzreiz pabeigtu plānoto darījumu, tieši tam domāts auto līzings. Maksimālā summa ir 25 000 Eur, tas ir pietiekami daudz, lai iegādātos fantastisku spēkratu!

Pirmais, ko var izvēlēties klienti, ir auto līzings līdz 10 000 Eur, šajā gadījumā nosacījumi ir daudz vienkāršāki, tomēr ir iespēja izraudzīties līzingu, kas sasniedz pat 25 000 Eur, tomēr tādā gadījumā klientam obligāti jānoformē KASKO.Izvēloties mazāka apmēra kredītu, klients iegūst 30 dienas auto izvēlei, tādēļ ir vieglāk plānot savu pirkumu, neraizējoties par to, ka pietrūks līdzekļu vai ka cits paspēs nokārtot visu daudz ātrāk. Visos gadījumos auto līzings tiek piedāvāts uz 84 mēnešiem, tādēļ vari rēķināties ar to, cik lieli būs regulārie maksājumi un kāda būs kopējā atmaksas summa, ņemot vērā arī procentu likmi un citas nianses. Auto līzingam līdz 10 000 Eur (auto vēl nav izvēlēts) regulāri tiek piedāvāti dažādi īpaši izdevīgi nosacījumi un atlaides, turklāt bez pirmās iemaksas!

Auto līzings kā ilgtermiņa kredīts prasa ievērojamu atbildību no paša klienta,  tādēļ jābūt gatavam veikt regulārus maksājumus un jāsaprot, kāda veida saistībām esi pieteicies. Laika ietaupījums vienmēr piesaista klientu uzmanību, tādēļ auto līzings garantē, ka jaunais transportlīdzeklis automātiski tiks reģistrēts uz pircēja vārda un vēlāk nebūs jādomā par šādām niansēm. Naudas saņemšanai ir visai vienkārši nosacījumi, jo iespējams izmantot auto līzingu arī darījumiem, kuros iesaistītas fiziskas personas, līdz ar to klients var brīvi izvēlēties, kur un kā iegādāties kāroto auto, tomēr ir jāievēro nosacījums par to, ka automašīnai pirkuma veikšanas brīdī jāatrodas Latvijā. Ņemot vērā šo faktu, tiek piedāvāta iespēja slēgt līgumu gan kreditēšanas centrā, gan kādā no auto iegādes centriem, tomēr par to sīkāk var uzzināt katrs klients individuāli, nosaucot izvēlēto tirdzniecības centru utt.

Auto līzings paredzēts gan steidzamiem, gan ilgi plānotiem pirkumiem, turklāt katrs var izvēlēties drošāko līzinga variantu.