Izvēlieties velosipēdu bērnam

velsoipēda izvēlē bērnamIr saprotams, ka velosipēda izvēle bērnam var mulsināt. Iesācējiem bērnu velosipēdu izmēri ir savādi, un daudzi no labākajiem zīmoliem ir citi nekā pieaugušo velosipēdu ražotāju tirgū. Par laimi nav grūti atrast visu interesējošo informāciju ar mūsdienīgu pieeju, piemēram, apmeklējot 220.lv velosipēdu sadaļu. Jūsu bērns noteikti priecāsies par jauno mantu.

Pastāv dažādi smalkāki jautājumi, piemēram, kas ir labāk – brīvrumbas bremzes vai rokas bremzes? Un cik daudz vajadzētu tērēt, lai iegūtu kvalitatīvu bērnu velosipēdu? Dziļi elpojiet un atpūtieties. Galvenais ir uzticēties pārbaudītai informācijai, lai izvēlētos labāko velosipēda veidu Jūsu bērnam.

Velosipēda izmērs

Bērnu velosipēdu izmēri atbilst to riteņu (riepu) izmēriem. Tas atšķiras no pieaugušo velosipēdiem, kurus parasti mēra pēc velosipēda rāmja lieluma. Parasti bērnu velosipēdu riteņu izmēri ir 12”, 14”, 16”, 18”, 20”un 24” Jo lielāks bērns, jo ir nepieciešams velosipēds ar lielākiem riteņiem, piemēram, zēnu velosipēds Toimsa 14” ir piemērots 4-6 gadus veciem bērniem, bet meiteņu velosipēda Scool niXe 12 Alloy ieteicamais vecums ir divi gadi.

Velosipēda svars

Lielākā daļa bērnu velosipēdu ir smagi. Parasti bērnu velosipēdi sver pat 50% no ķermeņa svara un vairāk nekā pieaugušo velosipēdi. Ja Jūs gatavojaties izvēlēties velosipēdu, pamatojoties uz tikai vienu faktoru, izvēlieties to, ņemot vērā svaru. Tāpēc arī 220.lv un citi savos aprakstos ietver velosipēdu raksturlielumus.

Pierakstiet bērna izmēru, apskatiet pieejamo klāstu un iepērcieties. Ja joprojām rodas šaubas, izvēlieties vieglāko velosipēdu. Ja jāizlemj starp velosipēdu ar brīvrumbas bremzēm un vienu ar rokas bremzēm, izvēlieties pēdējo. Ja Jūs ievērosiet šos vienkāršos noteikumus, Jūs galu galā iegūsit pasakainu velosipēdu savam mazajam velosipēdistam. Pārējais jau ir atkarīgs no treniņiem un pašu apņēmības, jo tas prasīs laiku un enerģiju. Atbilstošs velosipēds noteikti atvieglos visu procesu. Jūs varēsiet viegli sekot līdzi progresam un turpināt pārliecināti izvēlēties velosipēdu bērnam augot. Sākotnēji tas var šķist kā nebeidzams process, bet tas nemaz nav tik ilgs, jo Jūs tikai pamirkšķināsiet un pienāks kārta gan pusaudžu, gan pieaugušo velosipēdiem.

Velosipēda izvēlē bērnam jābūt atbildīgam