Kā atrast atbilstošas riepas?

Auto riepas būtu jāizraugās pēc vairākiem nosacījumiem, tādēļ sākumā ieteicams iepazīt riepu ABC. Jaunas auto riepas ne vien vizuāli izskatīsies krietni labāk, bet arī būs drošākas braukšanai dažādos apstākļos.

Patiešām svarīgi, lai katra riepu maiņa tiktu veikta ļoti rūpīgi, tāpēc servisā ir tikai mūsdienīgākās iekārtas šo darbu izpildei. Servisa pakalpojumu sarakstā norādīta arī disku profesionāla valcēšana, kas vajadzīga gadījumos, kad disks mazliet ieliekts un spēj radīt būtiskas problēmas arī riepām. Disku remonts ir noderīgs daudzās situācijās, piem., ja ir vajadzība tos pilnībā atjaunot, vienkārši iztaisnot vai noslīpēt nelīdzenās vietas, tādēļ riepu centrs piedāvā to veikt ar vislabākajām iekārtām. Daudzpusīgais riepu serviss ļauj izvēlēties konkrēti Jums piemērotas riepas, tāpēc to sortiments ir neizsakāmi plašs.

Kādas riepas paredzētas ziemai?

Pats elementārākais variants ir īpašās vissezonas riepas, kuras drīkst lietot visu gadu bez pārtraukuma. Neskatoties uz šādu bonusu, eksperti iesaka konkrētās M+S riepas lietot tikai tādā gadījumā, ja aukstajā periodā auto izmantojat pavisam reti. Tas ir saistīts ar to, ka visas standarta ziemas riepas tomēr būs veiktspējīgākas ne vien uz lielas sniega kārtas, bet arī apledojuša ceļa. Servisa sagatavotā ziemas riepu izpārdošana dod visiem klientiem vienādas izvēles iespējas, jo pat labākās Dayton un visur novērtētās Sailun riepas pieejamas vēl lētāk. Tikpat vērtīgas noteikti ir dažādās Falken un Hankook riepas, kuru rādītāji spēj piesaistīt jebkuru auto īpašnieku. Automašīnas riepu izvēles brīdī obligāti jāpadomā par to kalpošanas ilgumu, kopējo veiktspēju, kā arī savu braukšanas stilu.

Vasaras riepu būtiskākie kritēriji

Kvalitatīvas vasaras riepas spēj nodrošināt lielisku vadāmību arī uz īpaši sausiem zemes ceļiem, tāpat iespējama pietiekami efektīva bremzēšana. Lai varētu izvēlēties ideāli piemērotu riepu komplektu, Jums jāizvērtē, vai galvenokārt braucat pa dažādām ātrgaitas šosejām, lauku ceļiem utt. Viena no pašām populārākajām izvēles iespējām ir Kumho riepas, tāpēc noteikti varēsiet atrast savai automašīnai paredzētu komplektu. Neskaitāmās Antares riepas ietilpst budžeta riepu klasē, tāpēc tās ir ne vien triecienizturīgas un drošas, bet arī pieejamas par ļoti saprātīgu cenu. Riepu kalpošanas ilguma pagarināšanai svarīga spiediena bieža pārbaude, tāpat vērts auto priekšējās un aizmugurējās riepas pēc konkrēta km nobraukuma samainīt vietām.

http://mmkserviss.lv/