Kā atrast labāko planšeti?

 

planšetdatori ar sim kartiMeklējot piemērotāko planšeti savām vajadzībām, ir nepieciešams pievērst uzmanību dažādām lietām, jo tikai tādā veidā iespējams atrast labāko planšeti tieši tev. Ja neesi pārliecināts par specifikācijām kas ir norādītas uz planšetes, tad šis raksts noteikti ir domāts tieši tev, un pēc tā izlasīšanas tu daudz labāk spēsi orientēties planšetdatoru piedāvājuma klāstā.

Ekrāna izvēle

Viens no svarīgākajiem kritērijiem, izvēloties piemērotāko planšetdatoru, noteikti ir ekrāna izmērs. Ja vēlies planšeti vienmēr visur nēsāt līdzi un ielikt kabatā vai somā, tad vispiemērotākais variants varētu būt 7-8 collu ekrāns.

Savukārt, ja grasies planšeti izmantot mājās un darba vajadzībām, tad piemērota būs planšete ar 10 collu ekrānu. Tāpat vajadzētu pievērst uzmanību arī ekrāna izšķirtspējai. Iegādājoties 10 collu ekrānu vislabāk būtu iegādāties planšeti, kuras ekrāna izšķirtspēja ir sākot no 1280×800, jo tikai tādā gadījumā varēsi iegūt lieliskas kvalitātes attēlus.

Pievērs uzmanību baterijai

Iegādājoties planšetdatoru tu noteikti vēlies, lai tā baterija turētu pēc iespējas ilgāk. Tāpēc vislabāk iegādāties tādu planšeti, kuru nevajadzētu burtiski pēc katras stundas lādēt. Ja esi iegādājies, piemēram, 10 collu ekrāna planšeti, tad labākais variants būtu baterija ar 7800 mAh.

Android, Windows vai iOS

Arī planšetdatora operētājsistēma ir būtisks parametrs, izvēloties piemērotāko planšetdatoru. Vislabāk būtu izvēlēties tādu operētājsistēmu, kuras lietošana tev ir ierasta, piemēram, ja šobrīd izmanto Android ierīci, tad vispiemērotākā būs tieši Android planšete, savukārt, ja izmanto iPhone, tad piemērota būs iOS ierīce. Ja esi Microsoft lietotājs, tad Windows operētājsistēma būtu tev piemērotāka. Planšetdatori ar SIM karti ļaus izmantot tev ikvienu no šīm operētājsistēmām.

Saziņas formāts

Planšetdatori ar SIM karti ļaus tev izmantot 3G vai 4G mobilo internetu, savukārt parastie planšetdatori, kas nav aprīkoti ar SIM kartes vietu, visbiežāk ir aprīkoti ar Wi-Fi moduli, kas ļauj pieslēgties internetam ar Wi-Fi.

Noteikti vērts pievērst uzmanību ar planšetdatora kamerai. Jo dārgāka un kvalitatīvāka kamera, jo augstākas kvalitātes foto attēlus varēsi ar to uzņemt. Dārga planšete spēs nodrošināt to, ka varēsi uzņemt attēlus ar kvalitāti virs 8 Mpx.