Kā es pārvarēju bailes no interneta veikaliem

 

interneta veikalsEsmu cilvēks, kurš jaunas, neiepazītas lietas parasti uztver ar skepsi un piesardzību. Neesmu tā, kura vienmēr vēlas visu izmēģināt, izpētīt utt. Taču reiz, sarunājoties ar draudzenēm, uzzināju, ka teju katra no viņām kaut reizi ir iepirkusies internetā. Tobrīd es sāku smieties un teicu, ka tas ir neapdomīgi un bīstami. Taču, kad viņas man ne tikai izstāstīja, bet arī parādīja dzīvē savus pirkumus, pati varēju novērtēt to kvalitāti, un secināju, ka tā it nemaz neatšķiras no tām precēm, kuras ikvienā pērkam veikalos.

Kādā jaukā dienā, kad nemaz nejutu tuvojamies nelaimi, saplīsa mana ilgi kalpojusī veļas mašīna. Tā vienkārši pārstāja darboties. Izsaucu meistaru, cerēju, ka ir iespējams to salabot, taču man paziņoja, ka šī iekārta savu laiku ir nokalpojusi, un nepieciešams iegādāties jaunu.

Sapratu, ka man pēc iespējas ātrāk ir jāatrod jauna veļas mašīna, jo cik tad ilgi krāsi kaudzi ar nemazgātām drēbēm. Nest tās uz ķīmisko tīrītavu vai lūgt draugiem palīdzību? Nē, tas nav manā gaumē. Taču skaidrs bija viens. Dienas laikā esmu darbā, bet vakaros doties staigāt pa veikaliem, lai meklētu piemērotu iekārtu, es negribēju. Tad nu atlika viens variants – izmēģināt, ko piedāvā interneta veikali.

Draudzenes man ieteica, ka labs interneta veikals, kur iegādāties sadzīves tehniku, tai skaitā arī veļas mašīnas, ir 220.lv. Iepriekš biju par to dzirdējusi, taču neko daudz par to nezināju. Ieejot šī veikala mājas lapā, es biju diezgan pārsteigta – tur bija ne tikai sadzīves tehnika, bet arī daudz kas cits – mēbeles, apģērbi, telefoni, datora, sporta preces utt. Sākumā nesapratu, kurā virzienā skatīties, taču tad atradu veļas mašīnu kategoriju.

Piedāvājums nudien plašs – vairāk nekā 120 modeļu no dažādiem ražotājiem. Arī cenas daudzveidīgas, visām vajadzībām un iespējām. Izpētījusi preču klāstu, izvēlējos Zanussi veļas mašīnu, jo man pašai ir šī zīmola ledusskapis. Nolēmu, ka tagad man būs komplekts. Veicu samaksu, un, kā izrādījās, tajā brīdī spēkā bija akcija – bezmaksas piegāde uz mājām! Nopriecājos, ka par to nebūs jāmaksā.

Pēc pāris dienām ar mani sazinājās kurjers, un piegādāja veļas mašīnu līdz pat mājas durvīm. Kaimiņš to pavisam ātri uzstādīja, jo vēlējos to nekavējoties izmēģināt. Viss strādāja perfekti. Biju ļoti priecīga, ka noriskēju un izmēģināju iepirkšanos internetā. Ļoti ātri, ērti un droši.