Kādēļ KASKO vajadzīgs visiem?

kasko apdrošināšana automašīnaiPiedāvātā KASKO apdrošināšana ir radīta tam, lai Jūsu automobilis būtu pasargāts patiešām visās dzīves situācijās – arī atslēgas būtisku bojājumu vai dažādu katastrofu gadījumā. Labā ziņa ir tā, ka Jūs varat pieteikt pat vairāk kā 13 populārus riskus, ja vien tas nepieciešams. KASKO polise ir absolūti katra paša brīvprātīga izvēle, bet eksperti vienmēr iesaka to noformēt savam auto.

Jāteic, ka bieži gadās nepatīkamas sadursmes ar meža zvēriem un tikpat izplatīti ir gadījumi, kad izveidojas avārijas kādu lūstošu koku vai citu traucēkļu dēļ. Neizsakāmi iecienīta šī polise ir dārgāku auto lietotājiem, jo tie jūtas daudz vairāk pasargāti, ja gadījumā rodas kādi zaudējumi trešo personu rīcības dēļ.

Polises vērtība ir atkarīga no tā, kādus riskus šajā KASKO izvēlēsieties, tāpēc ir svarīgi izanalizēt, kas reāli ir nepieciešams.

Vienkārša KASKO iegāde internetā

KASKO internetā ir viens no veidiem, kā iespējams noformēt šo vērtīgo polisi, turklāt tas ir neizsakāmi ērti. Jūs pavisam vienkārši varēsiet aplūkot noteiktos cenas veidošanas kritērijus, visas galvenās prasības polises saņēmējiem un dažādu citu vērtīgu informāciju. Tāpēc speciāli šādam nolūkam sagatavots KASKO kalkulators, tādēļ klientiem tas zināmā mērā ļauj ietaupīt laiku. Tāpat domājot par pašriska apmēru der atcerēties, ka lielāka summa nozīmē nedaudz zemāku polises cenu.

Vienmēr pārlasiet svarīgu informāciju

Jūsu uzmanības pievēršana pat vismazākajiem sīkumiem ir patiešām nozīmīga, jo ir pakalpojumi, kas apdrošināšanas periodā ir pieejami vien noteiktā apjomā. Būtiski, lai Jūsu auto tiešām būtu drošības sistēma, jo izvēlētais apdrošinātājs var pieprasīt to vēlāk aprīkot ar dažādām papildu ierīcēm.

Izvēloties konkrētu zonu zonu – Latviju, Eiropu, visas Baltijas valstis – , Jūs uzreiz nosakāt to, cik dārga būs iegādāta polise, tādēļ uzmanīgi jāpiesaka sev vajadzīgais. Ir jāpiebilst, ka šāda tipa apdrošināšanas polise ir piemērota arī kravas auto, motocikliem un cita veida spēkratiem.