Kādēļ piedāvātas dažādas polises?

Auto KASKO un OCTAS apdrošināšana internetāKlientiem ir neskaitāmas vēlmes, tāpēc visiem apdrošinātājiem vajadzētu prast zināmā mērā apmierināt katru no tām. Ikviens apdrošinātājs vienmēr vēlas klientiem sniegt vislielāko ērtību, līdz ar to visu iespējams izdarīt internetā.

Ar OCTA vien nebūs pietiekami, lai pilnīgi vienmēr varētu saņemt nepieciešamo palīdzību, taču izvēle jāpieņem tieši Tev. Varēsi atrast sev vislabāk piemēroto darījumu, izmantojot profesionāļu piedāvātos rīkus konkrētajā mājaslapā.

OCTA polise paredzēta visiem

Ikvienam ir pienākums saprast to, ka bez derīgas OCTAS polises pilnīgi nekādā gadījumā nedrīkst pārvietoties ar savu automašīnu un būt par satiksmes dalībnieku, kā arī, bez tās Tev nebūs iespējas iegūt savam spēkratam tehnisko ikgadējo apskati, kas varētu radīt papildus raizes.

Dodoties īsākā vai garākā ceļojumā pa ES dalībvalstīm ir neizsakāmi būtiski saprast, vai noteiktajā vietā tiek obligāti pieprasīta šāda OCTA polise. Visiem ir labi zināms, ka iedzīvotājiem ikdienā nav pārāk daudz brīva laika, tāpēc itin visas šīs nosauktās iespējas pieejamas arī interneta vietnē.

OCTA internetā tiek nodrošināta patiesi īsā laikā, turklāt paskaidrots katrs niecīgākais sadarbības sīkums. Ikvienā klienta situācijā iegādātās OCTAS cena tiek aprēķināta, ņemot vērā atšķirīgus aspektus, kas cieši saistīti ar pašu klientu un viņam piederošo auto.

KASKO apdrošināšanas garantētā palīdzība

KASKO jāizvēlas tiem, kas tiešām vēlas saudzēt savu personīgo auto jau pilnīgi citā apjomā. KASKO apdrošināšanas polise balstīta uz vajadzīgās palīdzības nodrošināšanu nestandarta situācijās – dabas stihiju izraisīto kaitējumu, zādzību un citos iespējamajos gadījumos.

Ja vēlēsies noformēt KASKO internetā, momentā redzēsi visam piemērotās cenas, pielietojot īpašos kalkulatorus. Ja būs vajadzība, konkrētie speciālisti apmaksās arī vajadzīgo nakšņošanu kādā no tuvumā esošajām viesnīcām.

Nozīmīgi, ka jebkuram klientam ir jānosauc pašrisks, kas nozīmē, ka daži atsevišķi gadījumi būs jāapmaksā ar saviem līdzekļiem, iekļaujoties norādītajā naudas summā.