KUR MEKLĒT RIEPU SERVISU?

Mašīnu bez riepām iedomāties nvaram, jo arī cilvēki bez apaviem nestaigā. Riepu nolietojums un arī tehniskais stāvoklis nenoliedzami ir ārkārtīgi svarīgs drošības rādītājs. Automašīnai jāatbilst visiem drošības noteikumiem, neskatoties uz to, vai lietojat jaunas vai arī jau lietotas mašīnas riepas.Automašīnas riepas būs iespējams nopirkt dažādās cenu kategorijās. Pirms auto riepu pirkšanas, vienmēr iesakām parunāt ar auto riepu servisa speciālistiem, lai pārliecinātos par savas izvēles pareizību. Mašīnu riepu serviss nodrošina arī auto riepu uzglabāšanas pakalpojumu. Auto riepu servisi vienmēr nodrošina visāda tipa konsultācijas, saistītus ar auto riepu  stāvokļa pārbaudi. Ja ar mašīnu brauc pa vājas kvalitātes ceļu, izredzes sabojāt automašīnas diskus ir ārkārtīgi liela. Jebkurā auto riepu noliktavā parūpēsies arī par mašīnas diskiem, ja būs tāda vajadzība. Auto riepu servisa piedāvājumā ietilpst arī tādi pakapojumi kā auto riepu maiņa kā arī riepu balansēšana. Ieskaties piedāvājumā – ziemas riepas akcija!

 

AUTO RIEPU APKOPE UN UZGLABĀŠANAS SERVISS.

Ziemas automašīnu riepu sezona mūsu valstī iesākas 1. oktobrī un beidzas 1. martā. Protams, ka šis laika posms var ieilgt, jo viss ir atkarīgs no laikapstākļiem. Ja izmantojat vissezonas automašīnas riepas, nepieciešams pārbaudīt to protektora biezumu, vēlams pirms katras sezonas sākuma. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, visādā ziņā ir ekonomija, jo eksistē opcija ietaupīt teju 40 procentus, kas ir diezgan liela naudas summa. Nereti, šāda atšķirība ir arī vasaras vai vissezonas riepām.Pirms riepu iegādes, nenoliedzami iesakām konsultēties ar servisa darbiniekiem, par labākajiem risinājumiem konkrētajai mašīnai.

 

Katrs pircējs novērtē automašīnas servisu, kas piedāvā dažāda veida, ar riepām saistītus pakalpojumus un konsultācijas. Ļoti daudzi auto servisi nodrošina arī riepu uzglabāšanas servisu, jo, būsim reāli – ne visiem mājokļi ir īpaši atbilstoši tam, lai pareizos apstākļos uzglabātu papildus riepu komplektu, nemaz nerunājot par to, ka tas aizņem vietu. Lai nebūtu nekādu problēmu ar riepu sagatavošanu jaunajai darba sezonai, riepu sevisi visā Latvijā nodrošina diagnostiku, apkopes pakalpojumu kā arī daudz citus saistītus pakalpojumus, lai pieredze uz ceļa pēc iespējas būtu droša un lieliska. Mašīnas riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos diskus un, vajadzības apstākļos, balansēs auto riepas, lai braukšana ir droša kā arī patīkama gan šoferim, gan pasažieriem un arī arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.