Kvalitatīvs skaistumkopšanas salons tavai labsajūtai un skaistumam – “Nofrete”

kvalitatīvs skaistumkopšanas salons

Man ir nācies vairākas reizes saņem no saviem draugiem-vīriešiem jautājumus par to, ko lai uzdāvina draudzenei, sievai, māsai, mammai utt. Ir pašsaprotami, ka piemeklēt atbilstošu dāvanu sievietei ir diezgan liels izaicinājums. Taču pēdējo gadu laikā esmu sākusi rekomendēt vienu dāvanu, par kuru visas daiļā dzimuma pārstāves ir sajūsmā. Kas tas ir? Skaistumkopšanas salona apmeklējums!

Tie, kuriem esmu rekomendējusi šo ideju, parasti pasmaida un atzīst – kā gan es pats par to neiedomājos! Un patiesi – uzskatu, ka ikviena sieviete vēlas būt skaista, atpūtusies un lutināta. Un skaistumkopšanas salons ir pirmā vieta, uz kurieni jādodas, ja vēlaties sajusties īpaša! Neatkarīgi no vecuma, interesēm vai citiem aspektiem, ikviena dāma var atrast kādu procedūru, kas viņai patiks. Vai tas būtu manikīrs, pedikīrs, plecu masāža vai skropstu pieaudzēšana – skaistumkopšanas procedūru piedāvājums ir ļoti plašs.

Ja ir nepieciešams kvalitatīvs skaistumkopšanas salons Rīgā, tad es vienmēr iesaku izvēlēties “Nofrete” E.Melngaiļa ielā 5. Tur regulāri dodos pati, un vienmēr esmu apmierināta ar salona speciālistu darbu, tādēļ arī iesaku to citiem.

Tiem, kuriem interesē, kas šajā skaistumkopšanas salonā ir pieejams, sniegšu nelielu ieskatu. Ja vēlaties uzzināt vairāk, ieskatieties nofrete.lv mājas lapā.

Sejas procedūras

Lai padarītu seju skaistāku, jauneklīgāku un veselīgāku, salons “Nofrete” piedāvā dažāda veida sejas procedūras, piemēram, mikrodermabrāziju ādas ārstēšanai, pilīngu ādas attīrīšanai, “Comodex Christina” aknes novēršanai u.c. procedūras. Tāpat šajā salonā pieejamas dažādi make-up pakalpojumi, piemēram, skropstu pieaudzēšana. Tām dāmām, kas vēlas uzlabot savu izskatu ilgtermiņā, noderēs kāda no salonā pieejamajām skaistuma injekcijām, piemēram, lūpu palielināšana, filleri u.c. Sejas palutināšanai varat izvēlēties kādu no maskām. “Nofrete” piedāvā arī dermatologa pakalpojumus un dažādas citas procedūras sejai.

Ķermeņa procedūras

Rūpes par ķermeni ir viens no labsajūtas pamatnoteikumiem. Jums ir iespēja izvēlēties kādu no skaistumkopšanas salona “Nofrete” pamatpakalpojumiem, piemēram, vakuuma terapiju celulīta ārstēšanai, limfas stimulēšanai un ķermeņa formu uzlabošanai; dažāda veida vaksāciju vai fotoepilāciju nevēlamā apmatojuma likvidēšanai, tredliftingu novecojušas ādas uzlabošanai, kā arī daudzas citas procedūras, tostarp daudzveidīgas masāžas visam ķermenim un konkrētām zonām.

Nagu kopšana

Kļūsti pārliecinātāka un skaistāka, izvēloties kādu no skaistumkopšanas salona piedāvātajām roku un kāju nagu kopšanas procedūrām. Pieaudzē gela nagus, veic pedikīru vai klasisko manikīru – izvēle ir tavās rokās!

Salons “Nofrete” ir labsajūtas oāze. Izmēģini to arī tu vai iepriecini kādu sev mīļu cilvēku!