Noderīgi padomi, lai ceļojums ar auto būtu izdevies

auto ledusskapji no 220.lvDaudzi izvēlas ceļot ar auto – īpaši vasaras sezonā. Taču, lai ceļš būtu drošs un patīkams, pirms došanās piedzīvojumos, vērts kārtīgi sagatavoties.

Automašīnas pārbaude

Pirms došanās ceļā, īpaši, ja plānots mērot tālāku ceļu, svarīgi pārbaudīt automašīnas tehnisko stāvokli. Ideālā variantā – arī saremontēt visu, kas vajadzīgs. Tāpat jāpārliecinās, ka auto bagāžniekā atrodas instrumentu komplekts gadījumiem, ja tomēr kaut kas atgadās.

Svarīgās lietas

Plānojot ceļojumu, jāņem vērā gan tā ilgums, gan laika apstākļi, gan plānotais galamērķis un citi apstākļi. Taču, neatkarīgi no ceļojuma specifikas, automašīnā vienmēr jābūt aptieciņai. Pirms došanās ceļā vērtīgi to papildināt ar pretsāpju līdzekļiem un zālēm pret nelabu dūšu.

Ja ceļojums iecerēts vasaras sezonā un plānoti ilgi pārbraucieni, noderīgs var būt arī neliels, speciāli automašīnai paredzēts ledusskapis. Auto ledusskapji šobrīd pieejami 220.lv plašā izvēlē un ļauj pārtikas produktus ilgāk saglabāt svaigus.

Lai neaizmirstu visu svarīgo, vajadzētu vispirms sastādīt sarakstu un tad, pirms došanās ceļā, to vēlreiz pārbaudīt.

Ceļojuma plāns

Ja vien tas nav īss brauciens uz laukiem pie tantes, svarīgi pirms tam izveidot ceļojuma plānu. Protams, brauciena laikā tas var nedaudz mainīties, taču noteikts plāns ļaus ceļojumu izbaudīt bez lieka stresa. Plānojot maršrutu un ceļā pavadīto laiku, vajadzētu ņemt vērā gan laiku, ko pavadīsiet apskates objektos, gan arī kafijas dzeršanu ceļmalas krodziņos, tualetes apmeklējumu utt.

Pirmās nepieciešamības lietas – auto salonā

Lai ceļā justos maksimāli komfortabli, pirms brauciena automašīnas salonā vajadzētu novietot pirmās nepieciešamības lietas – salvetes, ūdeni u.c. Arī dokumentus vajadzētu nolikt ērti pieejamā vietā. Auto salonā vajadzētu nolikt arī kādu maisiņu, kur likt atkritumus, ko ik pa laikam izmest ceļmalas atkritumu konteineros.

Lai arī, dodoties garākā ceļā, šķiet, ka arī bagāžai jābūt iespaidīgai, tomēr te vērtīgs ir jau zināmais ‘’mazāk ir vairāk’’. Protams, tas neattiecas uz naudu, jo ikviens ceļotājs apliecinās, ka nauda visbiežāk iztērējas vairāk, kā iepriekš plānots.