Plaša izvēle logu variantiem

Visi jaunie logi garantē dažādas priekšrocības, kā piemēram, rodas iespēja ietaupīt naudu par siltumenerģijas rēķiniem. Tieši profesionāla logu montāža var nodrošināt to, ka iegūsiet daudz klusāku un arī drošāku vidi ikvienā telpā.

Ražotājs ir sagatavojis arī efektīvus piedāvājumus, lai novērstu karstumu vasaras sezonā un garantētu pietiekamu ventilāciju. Jebkurā situācijā pasūtījums tiek izveidots individuāli, tādēļ tiek pilnībā ievērotas visas prasības. Pats lielākais ieguvums ir tas, ka ikviens cilvēks var iegādāties īpaši dzidrinātus vai pat netīrumus atgrūdošus logus, lai maksimāli pieskaņotos savām iecerēm. Ik reizi tiek lietotas montāžas lentes, lai jauno logu ailēs neparādītos nepatīkamais pelējums, gar loga malām nepūstu vējš utt.

 

Logu varianti ir tiešām dažādi, jo to montāža ir ilgtermiņa ieguldījums, tāpēc cilvēki vēlas saņemt vislabāko. Iecienītākie ir pvc logi, kas ir ne vien ļoti ekonomisks, bet arī vienkāršs risinājums, ja nevēlaties neko pārspīlētu. Piedāvājumā esošie PVC logi tiks pieskaņoti Jūsu vajadzībām – iespējams patstāvīgi izvēlēties vajadzīgo krāsu, kā arī izmērus un to dalījumu katrai telpai. Kvalitatīvākie pakešu logi piemēroti klientiem, kas vēlas baudīt mieru un pilnīgu klusumu, jo tie lieliski absorbē skaņas un saglabā siltumu. Jumta logi noteikti būs lieliski piemēroti lielākām ēkām vai arī pavisam nelielām dārza mājiņām – pats galvenais ir izvēlēties sev atbilstošu stilu. Izmantojot citas opcijas, Jūs varat garantēt lielāku drošību saviem bērniem, kā arī Jūs varat pasūtīt tonētus vai matētus stiklus savas privātās telpas nodrošināšanai.

Unikāli logi Jūsu mājoklim

Ikviens pasūtījums ir tiešām unikāls, tieši tāpēc ikviens klients var pavisam brīvi izraudzīties katru niansi saviem jaunajiem mājas logiem. Mājokļa dizainā liela nozīme ir tieši logu rāmju krāsai un izvēlētajam apdares stilam, tādēļ ražotāju piedāvājumā ir vairākas iespējas. Lai radītu tiešām unikālu un tikai sev pieskaņotu dizainu, varat izraudzīties loga iekšpusei un ārpusei dažādus toņus. Lai klienti spētu elementāri pielāgot palodzes izveidotajam logu veidam un dizainam, speciālisti ir sagatavojuši visai plašu piedāvājumu klāstu. Jūs varat atrast estētiskas un praktiskas palodzes ļoti atšķirīgos stilos, pielāgojot tās katrai mājokļa istabai.