RIEPU SERVISS RĪGĀ PAR VISLABĀKO CENU.

Automašīnas bez riepām iedomāties nevaram, jo arī cilvēki bez apaviem nepātvietojas. Mašīnu riepu nolietojuma līmenis un to kopējais tehniskais stāvoklis, visādā ziņā ir viens no svarīgākajiem rādītājiem tam, cik drošs ir auto, atrodoties uz ceļa un piedaloties ceļu satiksmē. Neatkarīgi no tā, kāda tipa riepas lietojat, auto ir jābūt drošai.Automašīnas riepas ir iespēja nopirkt dažādās cenu kategorijās. Pirms auto riepu pirkšanas, vienmēr iesakām parunāt ar auto riepu servisa speciālistiem, lai pārliecinātos par savas izvēles pareizību. Ziemas riepas ir iespēja arī nodot glabāšanā, nesezonas laikā. Mašīnas riepu servisi vienmēr nodrošina visāda veida konsultācijas, saistītus ar riepu stāvokļa pārbaudi. Kā piemēram, automašīnu riepu diski ir svarīga sastāvdaļa jebkuram autobīlim, tālab arī disku pārbaude reizē ar riepu pārbaudi, tiek vienmēr nodrošināta. Opcija sabojāt diskus, braucot pa Latvijas ceļiem, ir ļoti liela iespējamība, tādējādi to apkope ir ārkārtīgi svarīga. Auto riepu servisa piedāvājumā ietilpst arī tādi pakapojumi kā auto riepu maiņa kā arī riepu balansēšana.

AUTO RIEPU APKOPE UN UZGLABĀŠANAS SERVISS.
Ziemas riepas automašīnām, kas piedalās ceļu satiksmē Latvijā, ir obligāta prasība no oktobra līdz martam. Protams, ka šis laika posms var ieilgt, jo viss ir atkarīgs no laikapstākļiem. Ja lietojat vissezonas mašīnas riepas, nepieciešams pārbaudīt to protektora biezumu, vēlams pirms katras sezonas sākuma. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, bez šaubām ir ekonomija, jo pastāv opcija ietaupīt teju četrdesmit procentus, kas ir diezgan liela naudas summa. Nereti, šāda atšķirība ir arī vasaras vai vissezonas riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie auto riepu servisa darbiniekiem.

KONSULTĀCIJA AUTO RIEPU SERVISĀ.
Riepu serviss, kas piedāvā saistošus piedāvājumus katram klientam, vienmēr ir zelta vērtē. Ja nepieciešams nodot glabāšanā nesezonas mašīnas riepas, jo mājas vai garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz riepu garāžu un arī lietot mašīnu riepu noliktavas servisu. Mašīnas riepas servisos visā Latvijā ir iespējas pārbaudīt, labot, mainīt un arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai arī nākošajai darba sezonai. Lai pārvietošanās pa Latvijas ceļiem būtu vēl patīkamāka, ir opcija izmērīt arī protektora biezumu, kas ir īpaši svarīgs ziemas riepu rādītājs, sākoties drēgnajiem laikapstākļiem.